AKTUÁLNÍ INFORMACE

11.9.2018

Nákrčníky objednány, peníze prosím zasílejte na účet. Cena činí 140,-Kč/ks (ta původní byla bez DPH). Hráč č.19 tam je navíc doobjednávka čepice, takže + 200,-Kč.

Peníze prosím zasílejte do konce tohoto týdne. Nákrčníky budou do 14-ti dnů vyrobeny. Děkuji.

19.8.2018

Nechala jsem zpracovat návrh nákčníků, kdo bude mít zájem, zde jsou informace a objednávkový formulář

Střihově velice praktický. Materiál vizuelně i dotekově připomíná bavlnu. Barva černá.

Složení: 100% polyester. Velikosti M 5-8 let.

Další možné velikosti jsou S (2-4 roky), L (8 a více). Pokud chcete třeba pro sourozence apod. uveďte do poznámky počet ks, velikost a číslo, které chcete natisknout.

Pokud bude dostatek zájemců tedy objednávka nad 25ks činila by cena cca 120,-Kč v ostatních případech cca 200,-Kč

Zde je náhled. Místo Nr. bude samozřejmě číslo. ...
Zde je náhled. Místo Nr. bude samozřejmě číslo. ...

17.8.2018

NOVĚ NAJDETE ROZPIS VŠECH AKCÍ (tréniky, turnaje, mistrovská utkání, soustředění atd. již pouze v záložce) KALENDÁŘ AKCÍ  https://klokani2011.webnode.cz/kalendar-akci/

Při kliknutí na příslušnou akci se Vám zobrazí všechny dostupné informace.

20.10.2017

Ještě jednou bych všechny chtěla poprosit, aby veškeré omluvenky ze zápasů aj. jste psali včas do formulářu, omluvenky ústně či telefonicky nelze akceptovat, hlavně vzhledem, k tomu, že jsme všichni pracovně vytížení a fotbalu věnujeme veškerý volný čas. Těmto žádostem je možné se následně věnovat po pracovní době. Prosím vás všechny zda je možné toto respektovat. Z důvodů ústních omluvenek se pak často na některé zapomene a nominace se musí znovu předělávat což je pro nás další zbytečně ztracený čas a pro vás zmatek v nominacích.

Dále jsem chtěla říct, že nemáme skutečně více informací než se vám snažíme poskytnout. Na stránky se snažíme dávat maximum, které se dozvíme a to ihned co nám jsou předány z vyšších míst. Pokud vám tyto informace nepostačují pokusíme se vám je vždy zajistit, ale mějte strpení. Žádný katalog ani encyklopedie nám skutečně poskytnuta nebyla.

Neberte si to prosím nikdo osobně, jen bych ráda, aby jste pochopili i vy nás, že se vážně maximálně snažíme všem vyhovět jak jen to jde. Hezký den všem :-)

2.10.2017 AKTUÁLNĚ

ZÁKAZ RODIČŮ VSTUPU DO ŠATEN HRÁČŮ !!!

DÁLE ŽÁDÁME O ZAJIŠTĚNÍ VĚCÍ NA PŘEVLEČENÍ PO TRÉNINKU (DĚTI NEBUDOU ODCHÁZET VE SPOCENÝCH  TRÉNINKOVÝCH VĚCECH)

Vzhledem k dotazu, zda pomůžeme dětem zavázat tkaničky a obléknout štulpny. Myslím, že to bylo řečeno již stokrát, ale přesto ještě jednou. Děti by měly být samostatné, ale s navlékáním štulpen a zavázáním tkaniček samozřejmě vždy někdo s přítomných (trenérů, vedoucí, asistentů) pomůže. Na zápase to zvládáme také bez problému, soustředění též děti zvládly s námi bez rodičů, tak myslím, že i tréninky zvládneme :-)