AKTUÁLNÍ INFORMACE

27.7.2018

Začátkem srpna proběhne hromadné objednání zápasových dresů (trika) pro kluky. Prosím všechny o nahlášení potřebných velikostí a to do 2.8.2018. V případě, že velikost nebude nahlášena včas budeme nuceni objednat dres odhadem.

Dresy budou hrazeny z hromadné pokladny.

Kdo bude mít zájem o doobjednání čehokoli dalšího (kraťasy, tepláky atd...) uveďte též do tohto datumu.

5.3.2018 Upřesnění informací

Letní soustředění letos proběhne od 22.8.-27.8.2018. Sezóna tréninků začne od 20.8.2018.

20.10.2017

Ještě jednou bych všechny chtěla poprosit, aby veškeré omluvenky ze zápasů aj. jste psali včas do formulářu, omluvenky ústně či telefonicky nelze akceptovat, hlavně vzhledem, k tomu, že jsme všichni pracovně vytížení a fotbalu věnujeme veškerý volný čas. Těmto žádostem je možné se následně věnovat po pracovní době. Prosím vás všechny zda je možné toto respektovat. Z důvodů ústních omluvenek se pak často na některé zapomene a nominace se musí znovu předělávat což je pro nás další zbytečně ztracený čas a pro vás zmatek v nominacích.

Dále jsem chtěla říct, že nemáme skutečně více informací než se vám snažíme poskytnout. Na stránky se snažíme dávat maximum, které se dozvíme a to ihned co nám jsou předány z vyšších míst. Pokud vám tyto informace nepostačují pokusíme se vám je vždy zajistit, ale mějte strpení. Žádný katalog ani encyklopedie nám skutečně poskytnuta nebyla.

Neberte si to prosím nikdo osobně, jen bych ráda, aby jste pochopili i vy nás, že se vážně maximálně snažíme všem vyhovět jak jen to jde. Hezký den všem :-)

2.10.2017 AKTUÁLNĚ

ZÁKAZ RODIČŮ VSTUPU DO ŠATEN HRÁČŮ !!!

DÁLE ŽÁDÁME O ZAJIŠTĚNÍ VĚCÍ NA PŘEVLEČENÍ PO TRÉNINKU (DĚTI NEBUDOU ODCHÁZET VE SPOCENÝCH  TRÉNINKOVÝCH VĚCECH)

Vzhledem k dotazu, zda pomůžeme dětem zavázat tkaničky a obléknout štulpny. Myslím, že to bylo řečeno již stokrát, ale přesto ještě jednou. Děti by měly být samostatné, ale s navlékáním štulpen a zavázáním tkaniček samozřejmě vždy někdo s přítomných (trenérů, vedoucí, asistentů) pomůže. Na zápase to zvládáme také bez problému, soustředění též děti zvládly s námi bez rodičů, tak myslím, že i tréninky zvládneme :-)