Soustředění

Zimní soustředění se bude konat 6.3. - 10.3.2019 v Soběslavi

Cena soustředění v Soběslavi činí 4000,-Kč

Cena obsahuje : dopravu autobusem tam i zpět, ubytování, jídlo, hřiště UMT + hala, atletickou trenérku, fitnes trenérku

Platbu prosím zasílejte na účet nejpozději do 15.2.2019.

Bezinfeknčnost, prohlášení rodičů a kopie kartičky zdravotní pojišťovny nutno odevzdat u autobusu.

Kdo by měl víc než jednu florbalovou hokejku na zapůjčení určitě přivítáme :-), ne všichni kluci ji mají.

Účastníci zájezdu : 25 dětí, Tomáš - hlavní trenér, Jakub, Jarda, Přemek a Jindra - asistenti trenéra

Předpokládaný odjezd : ve středu 6.3.2019 sraz 7:30hod na Lokádě (odjezd 8:00hod) Lopuchová 1518/1, Praha 10

Předpokládaný příjezd : v neděli 10.3.2019 cca 14-15hod (bude samozřejmě upřesněno v den odjezdu na FB)

INFORMACE K SOUSTŘEDĚNÍ

Prosím, nedávejte dětem do tašek žádné sladkosti. Pokud budete chtít dětem něco na mlsání budeme rádi, když to odevzdáte vedoucí, která jim to ráda rozdělí až po jídle. Žádáme o to každý rok, někteří kluci tahají z tašek sladkosti a pak nejedí teplé jídlo. Některým jsme našli v taškách, řízky nebo rohlíky s máslem a salámem. Myslete na to, že to obvykle nesní a vrhají se na "právě nalezenou svačinku od maminky" třeba druhý, třetí den, riskujete jejich zdraví. Nejsme schopni prohledávat všem tašky. Klukům nakoupíme přesnídávky, jogurty, ovoce, sušenky, budeme dělat určitě tousty apod. Kdyby trpěli hlady :-). Loni byli zvyklí, když je popadla chuť na sladké, nebo večerní hlad přihlásili se u mě a vždy jsme něco našli... Stejně to bude i letos, ale to já jim všechno řeknu na místě. Během dne jim vždy připravím dopolední a odpolední svačinku, takže hlady nebudou.

Po loňské zkušenosti poprosím, aby všichni kluci měli sáčky na špinavé prádlo, štulpny opravdu alespoň 3x jelikož odér v šatně, již druhý den byl.............., no to si dovedete asi všichni představit, když se vyzuje 25, i když malých chlapů. Všichni prosím, ať mají sebou rozhodně standardní věci na trénink i na zápas a to ve zvláštní tašce. Hala je v jiné budově a věci tam budeme nechávat. A dále by bylo vhodné, pokud si věci kluci nepoznají, aby na nich měli jméno nebo značku (číslo hráče) ušetří to spoustu práce při hledání majitele. Moc děkuji.

Pokud máte někdo jakékoli dotazy, je vám cokoli nejasné nebo vás napadlo něco, co není v seznamu klidně se ozvěte. Je dost možné, že jsem na něco zapomněla. Příští rok budeme zase o kousek chytřejší...;-)

DOPORUČUJI PŘIDAT NEPROMOKAVOU BUNDU S KAPUCÍ NEBO PLÁŠTĚNKU !!!

              TJ Spartak Soběslav, Nová 401/II 392 01, Soběslav

DOPORUČENÝ SEZNAM VĚCÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ

BEZINFEKČNOST

PROHLÁŠENÍ RODIČŮ